Published: Korr 11 2018 08:06

Fiat Grande punto 1.3

EUR

Published: Korr 11 08:06
Views: 7
shitet fiat grande punto 1.3 naft shum e mbajtu makina esh full ops... pasqyra elektrike komanda ne timon xhama elektrik me 6 marshe makina harxhon 3.4 litra makines i jan ber te gjitha sherbimen faj filtra zinxhiri motorrit ferrotat tamburet makina esht shum e paster nga brenda dhe nga jash copa e serdiles esh e paster dhe e mbajtur mir shitet per arsyje mos pordorimi
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
7
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0695886666

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information