Publikuar: Dhj 07 2022 01:52 Tani jeni duke parë: 2

FIAT FRIGORIFER NGRIRES - VITI 2011

EUR

EUR
Publikuar: Dhj 07 01:52
Shikime: 1587
Tani jeni duke parë: 2
FIAT scudo FRIGORIFER NGRIRES FTOHES
ME TEMPERATURE DERI MINUS 20 GRADE
VITI 2011 ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 2.0 NAFT KAMJE MANUAL 6+1
ME FRIGORIFER NGRIRES FTOHES SIPAS NEVOJES ,PERDORET DHE ME PRIZE 220 VOLT
GATI PER TARGA


nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione