Publikuar: Mar 13 2023 03:07

FIAT DOBLO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2010 ME DOGAN

EUR

Publikuar: Mar 13 03:07
Shikime: 8702
FIAT DOBLO FRIGORIFER NGRIRES VITI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR
PERDORET DHE ME PRIZE
TEMPERATURE DERI MINUS 20 GRADE
MOTOR 1.6 NAFT
KAMJE MANUAL 6+1
GATI PER TARGA

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8702
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695263123

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione