Publikuar: Mar 22 2023 05:54

Fiat 1.6 nafte 2009

EUR

Publikuar: Mar 22 05:54
Shikime: 2405
Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar.
Shum e paster sI brenda dhe jasht, top nga ana xhenerike. 1.6 nafte shume e shpejte dhe ekonomike.
Makina poseidon shum opsione. Per me shum kontakto +355682242123
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2405
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682242123

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione