Publikuar: Korr 13 2018 10:01

Fiat grande punto

EUR

Publikuar: Korr 13 10:01
Shikime: 2
Fiat grande punto 1.3 nafte me 6 marshe i vitit 2006 sapo ardhur nga italia dhe sapo targuar me letra per 1 vit dy xhama elektrik me kondiconer 4 goma te rea ne gjendje shum te mir cmimi pak i diskutueshem vetem tel serioze
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684545508

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione