Shitet fiat punto 1.1 benxin

1 200 EUR

Shitet nga: Ndue kola 19 Nën 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kurbin
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto
Fiat punto1.1 benxin
Transmetimi manual
Shum e mbajtur si brenda dhe jasht
E gatshme për qdo lloj prove
Shum ekonomike
Letrat e rregullta deri në korrik 2021
Qmimi 1200 euro i pak i diskutueshem
Ndue kola
0684718340
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione