Publikuar: Mar 11 2023 09:24

FIAT 500. 1.4 Benzin

EUR

EUR
Publikuar: Mar 11 09:24
Shikime: 620
Makine shume ekonomike perfekte per ne qytet
.Gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,
disa gervishtje te vogla nga koha.
Gati per çdo lloj prove.
SPORT opsion,
Air condition,
Sallon lekure
,Klima,
Aux, bluetooth, Radio CD.
Komanda ne timon,
Xhama & pasqyra elektrike,
Sensor parkimi.
Xhama te zinj me leje deri ne 2027.
Impiant muzike BOSE origjinal nga fabrika.
Disqe alumini original ABARTH

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
620
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0697696399

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione