❌U SHIT❌

4 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ARSENI 24 Shk 09:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ARSENI
OKAZION!!!SMART FORFOUR 1.5 NAFT VITI 2005 “AUTOMAT” 3 300 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 2 100 EUR
OKAZION!!!OPEL ASTRA 1. 3 200 EUR
❌U SHIT❌ 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Bravo
✅:FIAT BRAVO 1.4 TURBO BENZIN+GAZ
✅:CMIMI.4500 EURO I DISKUTUSHEM
✅:VITI➡️2008
✅:KAMBIO➡️MANUALE 6+1MARSHE
✅:KM➡️ 129.000 originale me liber sherbimi
✅:ME DOGAN TE PAGUAR E SAPO E ARDHUR
✅:QYTETI KAVAJE.
✅:CEL:0672041404.
✅:Makina disponin:Super e paster me disqje alumin me goma 100% te reja.sensor parkimi original,drita auto me levizje sipas timonit,xhama te zi,tapiceri cop,clima dixhitale,cd player mp3 usb me komand ne timon,pasqyra antiverbuese,sensor shiu, 2 celsa original me mbyllje qendrore,limitator shpejtesie etj. Makina esht me km originale mund ta verifikoni.
✅:MUND TE NA VIZITONI DHE NE FAQEN TON AUTO.ARSENI ISTAGRAM.

Kliko

AUTO ARSENI
  Online
0672041404
Leaflet
AUTO ARSENI
OKAZION!!!A CLASS 180 CDI “ELEGANC”VITI 2006 2 800 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 2 300 EUR
❌U SHIT❌ 3 200 EUR
❌❌E SHITUR❌❌ 3 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione