FIAT 500 L 2014. AUTOMAT MUNDESI NDERRIMI

8 499 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ilir & David Sot 16:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ilir & David
BMW X3  3.0 Benzinë Automatik PANORAMA🇨🇭🇨🇭🇨🇭 6 600 EUR
Mercedes Benz C 220 AUTOMATIK  2009 6 700 EUR
VOLKSWAGEN  CADDY  2.0 BENZIN -GAZ 4 800 EUR
Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK  PANORAMA 🇨🇦🇨🇦🇨🇦 10 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Fiat
Modeli
500L

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

SHITET. FIAT 500 L VITI 2014 KAMIO AUTOMATIKE. 1.4 BENZIN PANORAM KAMER PARKIMI SERDILE ME NGROHJE FRYRJE CFRYRJE KLIMA TRONIK KOMANDA NE TIMON PILOT AUTOMATIK 4 GOMA TE REJA E SHUM E SHUM OPSIONE TE TJERA FULL FULL ME DOGAON TE PAGUAR PER ME SHUM INFO TEL 0693395710 MOS NGURONI TE NA VIZITONI FLM. MUNDESI NDERRIMI
Auto Ilir & David
  Online
0693395710
Leaflet
Auto Ilir & David
Hyundai Tucson 2.0 crdi AUTOMATIK 5 400 EUR
Ford GALAXY Ghia 2.0 naftë 2007 4 700 EUR
Toyota Avensis 2.0 naftë 2008 OKAZION!!!!! 4 300 EUR
Mercedes Benz E 350 Avantgarde bluetec 10 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione