Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 27 2023 12:19

FIAT BRAVO NAFTE 1.6 VITI 2009 MANUALE 6+R ME DOGANE NE SUPE

EUR

Publikuar: Mar 27 12:19
Shikime: 932
✅SHITET FIAT BRAVO 🔥
✅VITI PRODHIMIT 2009👌
✅MOTORR NAFTE 1.6
✅KAMBJO MANUALE 6+R
✅RADIO CD AUX
✅KONDICIONER KLIMA
✅PILOT AUTOMATIK
✅FENER INTELIGJENT
✅SENSOR SHIU
✅TAPICERI SHUM E PASTER
✅KILOMETRA 186 :MIJË
✅GOMA TE REJA R-16
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅NE SUPER GJENDJE 10/10
✅CMIMI :3900 €URO
✅TEL:068-21-66-866
✅TEL:069-64-03-754
Përshkrimi i linkut

Auto DINO

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Rruga Vath Turja, Durrës 0696403754 https://autodino.al/
932
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696403754

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione