Publikuar: Dhj 22 2020 09:05

Fiat Bravo 1.6 Nafte 2012

EUR

Publikuar: Dhj 22 09:05
Shikime: 62
Fiat Bravo i vitit 2012
1.6 Nafte Multijet
Facelift (full opsion)
Panoramike
Sensor parkiki (para dhe mbrapa)
Navi
Kamjo Automatike
Goma te reja
Km 184 mije
Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapoardhur nga Belgjika.Esht shume e vecant ne llojin e vet dhe shum ekonomike.Esht ne gjendje shum te mire me sherbime te sapobera.Makina esht me dogane te paguar dhe gati per targa.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
62
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0686847843
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione