Publikuar: Dhj 26 2019 11:16

Fiat bravo 1.6 multijet

Publikuar: Dhj 26 11:16
Shikime: 60
SHITET:fiat bravo 1.6 nafte multijet
Viti 2012 ne gjendje te shkelqyer, kambio manuale 6+R,135 mij KM origjinale,konsumi 4L/100km dhe me letra te paguara per 1-vit e gatshme te kontrollohet ku te deshironi.
CMIMI:5500€
TEL:0693125610 pivat
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
60
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693125610

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione