Published: Korr 14 2018 01:33

fiat grande punto

EUR

Published: Korr 14 01:33
Views: 18
Shitet Fiat Punto 1.3 nafte shume ekonomike. Makina esht ne gjendje shum te mire estetike dhe xhenerike kambio manuale viti 2007 me disqe alumini rezerv bashk me goma te rreja jetrat te sapo paguara per 1 vit + siguracion per jashtetit
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
18
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information