Fiat punto 1.2

1 215 EUR

1 350 EUR

Shitet nga: Fiat 04 Pri 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Fiat
Modeli
Punto

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Shes fiat punto 1.2 benzin motor te thjesht 8 valvola.
Shume ekonomike 5 litra per 100/km.
Shume e paster nga jasht dhe nga brenda te gjitha sherbimet e kryera ne koh. Shitet per arsye mosperdorimi. 1350€ i diskutushem edhe mundesi nderimi +\- diference
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione