Publikuar: Maj 07 2023 06:49

Fiat Punto 1.9 JTD

EUR

Publikuar: Maj 07 06:49
Shikime: 1
Shitet fiat punto 2001per arsye mosperdorimi ,Motorr nafte 1.9 jtd.Kilometra 190000 te vetat.Pronar I dyte direkt pas italianit.Mirembajtur me merak ,cdo pranver I Jan nderru filtra vaji.I eshte nderruar dhe vaji kamjes,rrypi motorrit .Kolaudimi I paguar deri ne shtator te vitit 2024. Cmimi 1500 euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione