Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 11:01

FIAT PUNTO 1.3 NAFTE 2012

EUR

Publikuar: Tet 02 11:01
Shikime: 1
▶️MARKA.............FIAT
▶️MODELI............PUNTO
▶️KAMIO...............MANUALE
▶️MOTORRI.........1.3 NAFTE MULTIJET
▶️VITI....................23-07-2012
▶️KM.....................144.750
▶️KLIMA
▶️RADIO CD.
▶️KOMANDO NE TIMON.
▶️MBYLLJE QENDRORE
▶️PILOT AUTOMAT.
▶️SENSORE SHIU DHE MUZGU.
▶️XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
▶️4 PORTA.▶️2 CELSA
▶️DISQE ALUMINI
▶️DOGANE E PAGUAR.▶️SAPO ARDHUR
▶️MUNDESI NDERRIMI ME MAKINEN TUAJ.
▶️*MUNDESI FINANCIMI PE BLERJE ME KESTE PER TE GJITHA MAKINAT TONA*
▶️NA VIZITONI NE:
▶️MERR JEP................ALB TREG
▶️FACEBOOK.............. ALBTREG
▶️INSTAGRAM.............ALB_TREG.
▶️Nr tel 0696860611
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar ALB TREG

ALB TREG  VAQARR TIRANE
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355696860611

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione