Publikuar: Qer 06 2023 12:04

FIAT DUCATO FUGON FRIGORIFER NGRIRES VITI 2013 ME 2 DHOMA

EUR

Publikuar: Qer 06 12:04
Shikime: 454
SHITET
FUGON FRIGORIFER NGRIRES FTOHES 2 DHOMA
VITI 2013 ME DOGAN TE PAGUAR
FIAT DUCATO 2.3 NAFT
KAMJE MANUAL 6+1
E IMPORTUAR NGA FRANCA
ME DOGAN TE PAGUAR TVSH
ME FRIGORIFER CARRIER ME 2 DHOMA FTOHJE
ME TEMPERATURE DERI MINUS 20 GRADE
PERDORET SIPAS NEVOJES NGRIRES FTOHES
GJITHASHTU PERDORET DHE ME PRIZE
PESHA MBAJTESE 900 KG
LARTESIA 2.9 METRA
GATI PER TARGA

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
454
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695263123

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione