Publikuar: Maj 07 2022 03:07

Viti 2007. OKAZION: 1450 euro, manuale. Në gjendje perfekte

EUR

Publikuar: Maj 07 03:07
Shikime: 1
OKAZION: për arsye emigrimi.
Shitet urgjent ( 1450 euro )
Shitet Fiat siecento, viti 2007, manuale.
NË GJENDJE PERFEKTE, MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
Jap garanci për fjalët që shkruaj.
Makina ësht super ekonomike. Me letra të rregullta.
Shum e lehtë në përdorim. E përshtatshme për femra.
Çdo gjë që përmban makina ësht funksionale.
Nuk keni nevoj ti vendosni asnjë lek.
Çmimi 1450 euro.

Telefon: 0682605027
Whatsaap: 0682605027
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682605027

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione