Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 30 2023 05:17

FIAT KROMA AUTOMAT NAFTE 1.9 VITI 2008 ME DOGANE TE PAGUAR

EUR

Publikuar: Maj 30 05:17
Shikime: 71
✅SHITET FIAT KROMA FULL
✅VITI PRODHIMIT 2008
✅KAMBJO AUTOMATIKE
👌KM: 202 MIJË
✅KONDICIONER KLIMA
✅RADIO CD AUX BLUETOOTH
✅KOMNDA NE TIMON
✅PILOT AUTOMATIK
✅MBYLLJE QENDRORE
✅XHAMA TE ERRËT
✅PASQYRAT ME PALOSJE
✅SENSOR SHIU
✅DISQE ALUMINI
✅GOMA TE REJA 90%
✅MAKINA ESHT ME DOGAN E
✅SAPO ARDHUR NE SUPER ✅GJENDJE SUPER KOMODE
✅CMIMI 3500 €URO
✅TEL:068-21-66-866
✅TEL:069-64-03-754
Përshkrimi i linkut

Auto DINO

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Rruga Vath Turja, Durrës 0696403754 https://autodino.al/
71
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696403754

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione