Publikuar: Qer 18 2022 02:12

Shitet Dodge Caliber , 2.0 Benzine , 4 000 euro

EUR

Publikuar: Qer 18 02:12
Shikime: 314
Shitet Dodge CB4H Caliber , 2.0 Benzine , Kamio Automatike , Viti i prodhimit 2010 ,kilometrazh 167 000, blere makine e re dhe e perdorur vetem nga nje pronar . Dokumenta te rregullta .
Çmimi i shitjes 4 000 euro .
Telefon : 0696061032
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
314
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione