Publikuar: Jan 10 2022 05:16

2014 Dodge Ram 5.7L HEMI(395HP)

EUR

Publikuar: Jan 10 05:16
Shikime: 161
2014 Dodge Ram 5.7L HEMI (395HP) 4x2 i importuar nga Amerika.Makina eshte ne gjiendje shume te mire me te gjitha serviset, goma te reja per te gjith sezonin, bateria sapo instaluar, amortizatoret e pasem sapo u instaluan, ferrota te reja para mbrapa. Kjo eshte nje makine e shkelqyer dhe shume e rehatshme.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
161
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682126870

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione