Publikuar: Mar 28 2023 02:32

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

EUR

Publikuar: Mar 28 02:32
Shikime: 8461
DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4
VITI 2006
KAMBJO AUTOMATIKE
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
XHAMA TE ZINJ NGA FABRIKA
4X4 ME BUTON
DRITA ME LUPA
Ne gjendje shume te mire,e ardhur nga zvicra,ne gjendje shume te mire,me te gjitha sherbimet e kryera,dokumenta te paguara per 1 vit dhe kolaudim per 2 vjet
Cmimi 6600 euro
0688242790
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
8461
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione