Publikuar: Mar 28 2023 02:21

DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4 KAMBJO AUTOMATIKE 2006

EUR

EUR
Publikuar: Mar 28 02:21
Shikime: 12499
DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN 4X4
VITI 2006
KAMBJO AUTOMATIKE
KOMPJUTER BORDI
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
XHAMA TE ZINJ NGA FABRIKA
4X4 ME BUTON DHE ME PENDENC
DRITA ME LUPA
Ne gjendje shume te mire,e sapo ardhur nga zvicra,ne gjendje shume te mire
Cmimi 5900 euro
0688242790
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12499
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione