Publikuar: Qer 09 2023 08:59

DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA

EUR

Publikuar: Qer 09 08:59
Shikime: 1273
DAIHATSU MATERIA AUTOMAT 1.5 BENZIN 2009 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR GJENDJE PERFEKTE
JAPAN AUTO
TE GJITHA PJESET TOYOTA YARIS
KAMJE AUTOMAT ME VAJ
MOTOR 1.5 ME ZINXHIR


XHAMA TE ZI ORIGINAL
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
AMBJENT LIGHTS
KONDICIONER, ABS ESP
GATI PER TARGA
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1273
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695263123

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione