Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 11 2022 09:16

S H I T U R .....

EUR

Publikuar: Qer 11 09:16
Shikime: 1039
CITROEN C4
✅VITI 2011
✅MOTORRI 1.6 NAFTE ECO TECH ( KONSUM TEPER EKONOMIK )
✅KAMBIO AUTOMATIKE
✅KM 126.000 TE VERIFIKUARA ME LIBER DHE SHERBIME TE SAPO KRYERA ( VAJ - FILTRA - RRIP FAZE )
✅OPSIONET : FIKET / NDIZET NE SEMAFOR - KLIMA DUAL ZONE - LIMITATOR DHE TREGUES ELEKTRONIK SHPEJTESIE - CD - AUX - ESP - OPSIONE DHE MARSHE NE TIMON - XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE - KOMPJUTER BORDI - MBYLLJE QENDRORE ME PULT , 2 CELESA ORIGJINAL ETJ....
✅NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE
✅ME DOGANE TE PAGUAR.E SAPOARDHUR
✅CMIMI 7200 EURO
✅INFO : 0692126959
PER ME SHUME MODELE MAKINASH NA NDIQNI
✅FACEBOOK : AutoclassTirana
✅INSTAGRAM : Auto__Class


AUDI A3 , AUDI A4 , AUDI A5 , AUDI A6 , AUDI A7 , AUDI A8 , AUDI Q5 , AUDI Q7 , AUDI Q8 - MERCEDES BENZ EVO , E CLASS , C CLASS , A CLASS , B CLASS, S CLASS , ML , GL , GLE , CLA , CLS , CLK , GLA , GLC , GLK - BMW SERIA 5 , SERIA 3 , SERIA 7 , 730 , 530 , 740 , 735 , 535 , 330 , 335 , X6 , X3 , X1 , X7 , X 4
VOLKSWAGEN GOLF , PASSAT , PHAETON , TOUAREG , JETTA , GOLF 5 , GOLF 6 , GOLF 7 , BORA , JETTA , POLO , TIGUAN - ALFA ROMEO - CHERVOLET - CHRYSLER
FORD FOCUS , FORD C MAX , S MAX , FORD FIESTA , FUSION - FIAT 500 , FIAT TIPO . FIAT SEIDICI - MITSUBISHI COLT , PAJERO, NISSAN MICRA , ALMERA , NISSAN QASHQAI +2 , X TRAIL - OPEL ASTRA , CORSA , INSIGNA , ZAFIRA , PEUGEOT 1007, 107 , 206 , 204 , 2008 , 307 , 308 , 5008 , 607
RENAULT CLIO , MEGANE , SCENIC , MODUS , LAGUNA - SMART , SUBARU SKODA - TOYOTA YARIS , TOYOYA RAV4 , TOYOTA COROLLA , TOYOTA AURIS , IQ
Përshkrimi i linkut

Auto Class

AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000.
NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AUTO CLASS ESHTE KOMPANI SHITJE MAKINASH , E NDERTUAR NE VITIN 2000.
NE JU OFROJME SHRBIM , CILESI DHE CMIMET ME TE MIRA NE TREG.
0692126959
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione