Citroen C2 1.6 benzin 2004.2200€

2 200 EUR

Shitet nga: Andi 04 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C2
Shitet citroen C2 1.6 benzin VTR .Kamjo automat dhe manual.marsha ne timon.makina esht shum e paster si nga tapiceria dhe nga jasht pa as nji gervishje.gomat e para te sapo blera te reja.te mrabrapmet 80%.disqe 16c.makina esht shum praktike.ekonomike dhe e shpejt.shitet per arsye mosperdorimi se kam makin tj.kontakt 0698877867 nga ora 11:00 der ne 21:00.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione