Publikuar: Gush 07 2022 11:26

AUTOMAT: Shitet urgjent. Çmimi okazion 1600 euro.

EUR

Publikuar: Gush 07 11:26
Shikime: 2
Okazion 1600 euro.
Citroen C3, AUTOMATIKE, 1.5 benzine shum ekonomike. 5 litra për 100 km. Bëhet kabriolet.
Tek der. Në gjendje shum të mirë motorrike, kambio dhe xhenerike. Marshat i ndryshon shum shpejt.
I ka edhe +, - në timon.
Me letra deri vitin tjetër. Shitet për arsye emigrimi.
Çmimi okazion 1600 euro.

TELEFON: 0683745299
WHATSAAP: 0683745299
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683745299

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione