2006 PT Cruiser - SHITET

3 000 EUR

Shitet nga: Alban 05 Pri 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Chrysler
Të dhënat Teknike:

Viti i Prodhimit: 2006 - nga SHBA
Clindrata: 2400
Motorri: BENZINE/GAZ
Kambio: Automatike
Kilometra: 267.711 km/166.000miles
Nr. vendeve: 5
Ngjyra: e Kuqe
Air Bags
GAZ: Implant Gazi nga LOVATO GAZ - 2017
Targa: Shqiptare
Taksa dhe Sigurimi deri ne Shkurt 2022
Kontrol Teknik deri ne 27 Prill, 2021

Opsionet:

1. Ajer i kondicionuar
2. Sedilje lekure
3. Raft Catie
4. Radio/CD


Automjeti eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe me te gjitha sherbimet e kryera.

Cmimi 3.000 Euro .

Për më shumë informacion na kontaktoni:
Mob : + 355 69 948 0891
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione