Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 11 2022 05:01

CHRYSLER PT-Crusier 1.6 Benzin-Gaz

EUR

Publikuar: Korr 11 05:01
Shikime: 1786
CHRYSLER PT-Cruizer 1.6 Benzin-Gaz
Viti 200
Kambio manuale
202.133 kilometra originale
E sapo ardhur nga Italia
Gjendja perfekte
Dogane e paguar
Cmimi:i Diskutueshem
Per me teper info na kontaktoni ne Dm ose ne nr
Tel:0695564550
Ju ftojme te na vizitoni ne piken tone dhe do gjeni makinen qe kerkoni
Adresa:Autostrada Dr-Tr km 8
Përshkrimi i linkut

AUTO INGROSSO

AUTO INGROSSO sjell ne shqiperi makina te ardhura nga ITALIA (Emilia-Romagna regione) nje nga zonat me te mira ne itali, Auto Ingrosso Kompani me nje eksperience 10 vjecare ne treg fton te gjithe klientet te na vizitojn ne piken tone dhe te gjene ose te porosisin makinen qe kerkojn,punojme cdo dite me pasjon ajo qe na ben te ndiehemi me mire esht nje pune e mire dhe sa me shume kliente te kenaqur, te ne do gjeni makina me cilesin dhe cmimet me te mira ne treg.AUTO INGROSSO GARANCI PER MAKINEN TUAJ.
PER ME SHUME NA NDIQNI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM FLM.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

AUTOSTRADA:DURRES-TIRANE kilometri i 8 Tregoje në hartë

0695564550

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AUTO INGROSSO sjell ne shqiperi makina te ardhura nga ITALIA (Emilia-Romagna regione) nje nga zonat me te mira ne itali, Auto Ingrosso Kompani me nje eksperience 10 vjecare ne treg fton te gjithe klientet te na vizitojn ne piken tone dhe te gjene ose te porosisin makinen qe kerkojn,punojme cdo dite me pasjon ajo qe na ben te ndiehemi me mire esht nje pune e mire dhe sa me shume kliente te kenaqur, te ne do gjeni makina me cilesin dhe cmimet me te mira ne treg.AUTO INGROSSO GARANCI PER MAKINEN TUAJ.
PER ME SHUME NA NDIQNI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM FLM.
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione