Publikuar: Gush 29 2023 09:39

⚠️Chrysler 300 C 2009 diesel automat⚠️

EUR

EUR
Publikuar: Gush 29 09:39
Shikime: 4
⚠️SHITET⚠️
➡️ Chrysler 300 C nafte motorr 3.0 EVO
Mercedes Benz dhe cdo pjese Mercedes

➡️ E sapo ardhur nga gjermania
⚠️ Targat + Letra e sapo prera kolaudim 2 vjet⚠️
➡️ Xhama e zinj te liçensuar per 5 vjet
➡️ Vaj filtra te sapo bera
➡️ Timom + sedilje me memorje dhe ngrohje
➡️ Klima 2 zone
➡️ Abs
➡️ Esp
➡️ AIRBAG
➡️ Xhama elektrik
➡️ Pasqyra elektrike
➡️ CD me komanda ne tomon +aux
➡️ DISQE alumini 18 + GOMA TE REJA
➡️ Fenere ksenon me larje
➡️ Fenere mjegulle LED jashte serie
➡️ 2 Celsa me thithje
➡️ Baxho xhami elektrike
➡️ Timon druri
➡️ Sensore parkimi
➡️ Pilot automatik
➡️ Disqe+goma rezerve
⚠️FULL OPTION⚠️
⚠️ LUK BENTLY⚠️
➡️➡️GJENDJE SUPER MUND TA KONTROLLONI NE CDO SERVIS
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355685277374

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione