Publikuar: Korr 30 2022 11:38

OKAZION Chevrolet Aveo 1.3 Nafte

EUR

Publikuar: Korr 30 11:38
Shikime: 1801
OKAZIO
Viti 2013 me 183,000 km origjinal. Marsha 6+R, Timon me ngrohje, serdile me ngrohje, me mbështetëse krahu, asistent për nisjen në kodër, kompjuter në bord, CD player, bluetooth, USB, RDS, AUX, sistem zanor, timoni ulet dhe ngrihet sipas deshires, kondicioner me klima, ESP, ABS, xhama elektrik para/mbrapa me ngrohje, (nuk vishen) pasqyra elektrike me rezistence, imobilizues elektrik, sistem pa duar, pasqyrë e brendshme autom (kundra verbimit dhe zbehje), serdilje Isofix për vendet e fëmijëve, butona ne timon, limitator shpejtesie, Takometër, sensor parkimi, sensor drite, ​​sensor shiu, drita mjergulle, 6 Airbag, histori e plotë e shërbimeve, (liber i sherbimeve). Disponoj edhe garancine e makines nga CHEVROLET, por qe i ka mbaruar, 4 goma te reja, sistem ECO kur je ne trafik, START / STOP automatik,(fiket vet ne semafor), kutia e riparimit të gomave, kompresor ajri i makines, serdilet e pasme te palosshme, serdilja e pasagjerit me sirtar, klasa e emetimit Euro 5, prodhim per europe, kyçje qendrore, me 2 celsa
Shitet per arsyje mosperdorimi. E sapo ardhur dhe e pajisur me te gjith dokumentacionin. Letra per 1 vit. Ne super gjendje. Makina ka ardhur nga jashte. Nuk ka nevoj per asnje sherbim.
km i ka origjinale me garanci.
CMIMI 5800 euro, pa diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1801
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione