Chevrolet Camaro LT 2016 All black

36 000 EUR

Shitet nga: Anila 22 Gush 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Makina 460 kuaj fuqi, 6pistona, motorr v6 me kompjuter, punon dhe me v4, arrin 100km/hr per 4 sekonda, 4 marmita elektronike, kontroll zhurme marmitash, Disqe te zeza me fiber karboni,
3 opsione sport debore, me pult, kontroll qe nga shtepia, navigator, backup camera, aux cable, bluetooth dhe shume opsione te tjera . Super makine . Viti i prodhimit 2016
Anila
 
0693611000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione