Chervolet Camaro-3.6 Benzin -2010-AUTOMATIK

17 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Metaj Sot 11:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Camaro

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

🚗 CHERVOLET CAMARO
🚗 Viti Prodhimit 2010
🚗 3.6 Benzin
🚗 225.000 KM
🚗 Sallon lekure , gomat e reja
🚗 Letrat deri Dhjetor 2021
🚗 Cmimi- 17.500 Euro I Diskutueshem
📞069 45 77 877
📞 069 33 37 305
📪 Facebook-Auto Metaj
📪 Instagram-Auto.metaj
Auto Metaj
Shitje dhe nderrim Makinash....(Auto Metaj)--Cilesi dhe me cmime konkuruese ne Treg Me 3 pika Shitjesh Ne te gjitha Shqiperin. Tirane-Karburanti Bolv Oil te Dogana 200 metra nga rotondua qe iken per Durres. Durres:Karburanti Eida rruges qe iken per Tiran
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tirane Tregoje në hartë
069 60 60 990
https://www.facebook.com/AutoMetaj/info/?tab=overview

PER ME SHUM FOTO DHE INFO KLIKONI KETU

Leaflet
Auto Metaj
BMW 750Li--4.4 Benzin LOOK HAMANN-2009-FULL OPTION 19 500 EUR
MITSUBISHI PAJERO- 2.5 Benzin+Gaz-I MODIFIKUAR-4x4 5 700 EUR
MERCEDES BENZ ML350 Benzin 4MATIC-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL 16 500 EUR
VW PASSAT -1.6 Diesel BLUEMOTION -2016-SAPO ARDHUR-SAPO TARG 12 700 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione