Shevrolet benzin_gaz shitet ose nderohet

1 200 EUR

Shitet nga: Shevrolet venture benzin_gaz 26 Dhj 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Sarandë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Venture
Shevrolet venture benzin gaz makina esht n gjendje shum t mir . Makina eshte full . Xhama te zinje origjinal ., dyert me shin elektrike , sendilet me ngjroje , mershin bezhe , shum i paster si nga jasht dhe nga brenda . Sherbimete te bera ne kohe . Me impjante gazi te sapo ven me tre vjet garanci . Makina eshte 7 vendshe . Ose shitete ose ndrohet me makine tjeter . Per te int te kontaktojn ne nr: 0693657994
Shevrolet venture benzin_gaz
0693657994
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione