Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 09 2022 08:18

SHEVROLET AVALANCHE AUTOMAT BENZIN GAS ME LETRA

EUR

Publikuar: Gush 09 08:18
Shikime: 1619
✅ ChERVOLET AVALANCHE 🔥🔥
✅VITI PRODHIMIT 2007👌
✅MOTORR BENZIN/GAS 5.3
✅PA TAKSE LUKSI !!!!!!!
✅KAMBJO AUTOMATIKE
✅NAVIGATOR +WI-FI
✅KONDICIONER KLIMA BI ZON
✅PILOT AUTOMATIK
✅KOMANDA NE TIMON
✅TAPICERI LEKURE
✅KILOMETRA 180 MIJË
✅DISQE ALUMINI GOMA TE REJA
✅ME DOKUMENTA PER 1 VIT
🔥MAKINE PER MERAKLI ✅✅✅
✅CMIMI :13.700 €URO
✅MUNDESI NDRRIMI 👌
✅TEL:068-21-66-866
✅TEL:069-64-03-754
Përshkrimi i linkut

Auto DINO

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Rruga Vath Turja, Durrës 0696403754 https://autodino.al/
1619
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696403754

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione