Publikuar: Qer 26 2023 06:37

Chevrolet Kalos - 1.2 benzine (behet me gaz) OKAZION

EUR

EUR
Publikuar: Qer 26 06:37
Shikime: 7
Shitet Chevrolet Kalos SE e 2005 ne gjendje perfekte!

Kontakt: 0695796472

✅ Marka: Chevrolet
✅ Modeli: Kalos SE
✅ Viti: 2005
✅ Motorri: 1.2 Benzin shume ekonomike (behet me gaz 100%)
✅ Kamio: Manuale me 6 marsha (5+1)
✅ Kilometra: 142.657
✅ Targa: Shqiptare
✅ Dokumenta: Kolaudim 2025, Siguracion e Taksa deri ne Dhjetor 2023
✅ Bashke me liber sherbimesh
✅ Kasetofon SONY me bluetooth dhe USB (lidhet me telefon dhe ben telefonata nga kasetofoni)
✅ Pasqyre me kamera parkimi mbrapa

Makina eshte personal dhe e perdorur vetem nga 1 pronar qekur ka ardhu nga italia. Makina eshte blere me 68.000 km dhe tani ka 143.000 km. Te gjitha sherbimet jane bere ne kohe dhe tek i njejti servis pasi eshte makine personale, nuk jam koncensionar. Shume ekonomike (motor 1.2 benzin) dhe e manovrueshme per ne qytet por dhe per rruge te gjate pasi ka shume hapesire brenda.

Makina i ka sherbimet shume te lira dhe pjeset jane shume te lira (mund tju rekomandoj dhe servis ku e coj).

Cmimi: 2100 euro (pak i diskutueshem)

Shitet per arsye emigrimi
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695796472

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione