Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 27 2023 10:01

CHERVOLET CAPTIVA 4X4!!!AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2010 ME DOKUM

EUR

Publikuar: Sht 27 10:01
Shikime: 14
✅ChERVOLET CAPTIVA LT4X4
✅VITI PRODHIMIT 2010👌
✅MOTORR NAFTE 2.0
✅KAMBJO AUTOMATIKE
✅KONDICIONER KLIMA BI ZON
✅MBYLLJE QENDRORE
✅PILOT AUTOMATIK
✅KOMANDA NE TIMON
✅TAPICERI GJYS LEKURE
✅KILOMETRA 180 MIJË
✅DISQE ALUMINI GOMA 🔥
✅ME DOKUMENTA 02/24
✅SISTEM KONTROLLI OF/ROAD
✅CMIMI :6900€URO
✅MUNDESI NDRRIMI 👌
✅TEL:068-21-66-866
✅TEL:069-64-03-754
Përshkrimi i linkut

Auto DINO

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Rruga Vath Turja, Durrës 0696403754 https://autodino.al/
14
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696403754

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione