Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 08 2023 08:34

CADILLAC FLEETWOOD, VITI 1990, AUTOMATIKE,MOTORR 4.9 BENZINE

EUR

EUR
Publikuar: Gush 08 08:34
Shikime: 39
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 4.9 benzine, kambio automatike, viti prodhimit 1990, sallon lekure, sedile elektrike, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux, xhama+pasqyra eklektrike, goma te reja, dy celesa etj
Dokumenta te paguara.
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NUK BEJME NDERRIME
Na vizitoni ne faqen e website: http://automixtirana.al
Instagram: https://www.instagram.com/auto.mix.tirana/
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMixTirana
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
Përshkrimi i linkut

AUTO-MIX-TIRANA

Shitje Autoveturash te perdoruara te te gjitha markave
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

RRUGA MARIE KRAJA (KODRA E PRIFTIT) Tregoje në hartë

0695500905

http://automixtirana.al/

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
39
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione