Publikuar: Sht 27 2023 10:47

CADILLAC ESCALADE-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Publikuar: Sht 27 10:47
Shikime: 13
CADILLAC ESCALADE ME MOTOR 6.2L MAKINA ESHTE 20.11.2007 MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA 160000MILJE TE VETA ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ORIGJINALE TE FABRIKES.ME IMPIANT MUZIKE EXTRA BOOSE .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL DHE I PARI DOPJO TRIPLEKS.SEDILJE ME NGROHJE DHE FTOHJE PARA DHE MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 22 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON.ME CD BAGAZHIER ME TV FUNKSIONAL DHE KUR MAKINA ESHTE NE LEVIZJE.ME KAMERA ORIGJINALE.TAPICERI NGJYRE ZEZE KASHMIR.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA ESHTE VENDESHE ORIGJINAL FABRIKE .MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA.
SHITET ME FATURE TVSH. Instagram Auto Molla TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0699365555
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
13
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699365555

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione