Publikuar: Mar 19 2023 07:14

X5 2014 mundesi nderrimi me apartament ose makine me te voge

EUR

Publikuar: Mar 19 07:14
Shikime: 859
X5
3.5 naft twinturbo pa taks luksi
Viti 2014
Tavan xhami panorama
Distronic,lane asist
Dyer me thithje,Eco pro(fiket n trafik)
Kambio automat 8G
Marsha F1 ne timon
Bmw drive select( comfort,sport,sport+,eco pro)
Kamera 360 grad,
Sensor parkimi,dritash,shiu
Keyless go(hapje mbyllje makines me cels n hep)
Auto hold,kompjuter bordi,Conected drive
Sistem multimedia full(CD,AUX, BLUETOOTH,USB, RADIO, bagazhier.
Sedilje ngrohje, ftohje para dhe ngrohje mbas
Sedilje elektrike me memorie dhe zgjatje.
Timon me memorie he ngrohie
Hapje mbyllje e bagazhit me buton
Fenere angel eyes originat te bmw
Xhama te zinj original+ perde
Makina esht super gjendje e gatshme per cdo lloj prove..cmimi 32000€ i diskutueshem 0674092856 tel Auto.beheluli instagram
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
859
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0674092856

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione