Publikuar: Mar 22 2023 01:46

X5 2011 3.0 benzin behet 100% gaz Panoram

EUR

Publikuar: Mar 22 01:46
Shikime: 2093
💥 12.000 EURO
- BMW X5 xDrive 3.0si 268hp (model E70)
- 3.0 Benzin pa taks lluksi (motorr aspirat, pa turbo, behet me gaz 100%, duke filluar nga 600 EURO)
- Viti 2011
- Tavan xhami Panoramik
- 190.000 KM
- Sensor shiu
- Sensor dritash
- Sensor parkimi
- Kamera parkimi 360*
- Ngjyra gri shum e shkelqyeshme
- Automatike (Comfort, Sport, Tronic +/-)
- Butona tek timoni
- Pilot automatik
- Makina ofron luks, prezencë, komoditet dhe adrenaline
- Start/Stop (ndezje/fikje)
- AUTO HOLD i mban frenat vet ne trafik
- Pasqyra me palosje elektrike
- Pasqyra me memorje
- Klima dixhitale 2zonale
- Bordi tregon makinën, dinamikën e saj, referencat, konsumin, statusin, etj
- Sistem Multimedia me ekran te madh, model i ri, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, Navigation, Music Register, Bluetooth, Video, DVD
- Interiori lekure ngjyrë e zeze shume i paster
- Sendile me levizje elektrike
- Sendile me memorje
- Sendilet me fryrje-shfryrje
- Sendilet me ngrohje
- 7 vendeshe (6+1)
- Timon me levizje elektrike dhe memorje
- Timon me ngrohje
- Kroskot me detaje druri origjinal
- Fenerë me rrathë (angel eyes) origjinal BMW
- Stopat e pasem Led
- Ndricimi është i gjithi Xeon dhe Led
- Hapje-mbyllje e bagazhit me buton
- Xhama te zinj
- Disqe 20" model M50 2020, me goma te reja 100%
- Dogane te paguar, gati per targa (30 min pune)
- Makina eshte ne gjendje te shkeqlyer, nuk ka nevoje per asgje, eshte e gatshme per c’do lloj prove nga ana bleresit! Mundesi kontrolli tek BMW!
💥 @okazionauto
💥 12.000 Euro, mundesi nderrimi!
💥 067 67 95 255
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2093
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676795255

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione