OKAZION BMW X5 VITI 2010

12 000 EUR

13 500 EUR

Shitet nga: BMW X5 Sot 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
SHITET BMW X5 VITI 2010 3.0i Xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci.

Makina disponon cdo opsion te ketij modeli
M sport Package (300Hp)
Full M Look
Timon M Lekure
Disqe M 20“ Origjinale (Goma Bridgestone RSC me vlere 1400€) + Goma Dimerore
Sedilje M me perthyerje, elektrike me memorie
Sport Suspension Setting (Amortizim Sport)
Ndezje Start Stop Edhe pa celes ne kuader
2 Celesa
Drita Xenon Bixenon
Pasqyra me Palosje auto dip package ( nk te vrasin dritat nga mbrapa dhe as dielli)
Xhama Te zi + Perde ne panel + Veshje qeramike kundra nxehtesise
Ceramic Coated
Bagazh Me thithje
Automatic Air Condition me 4 zona
Sensor shiu
Sensor Drite
Sensor Parkimi (Park Distance Controll PDC)
Cruise control wiith brake assist (frenon vet)
Bluetoth, USB/Audio Interface, CD Changer per 6 CD,AUX
Impiant Gazi me 5 vite Garanci.
Makina eshte super e bukur dhe shum e mbajtur, shum e shpejte dhe e sigurt ne rruge nk ka nevoje as per gjene me te vogel te gjitha sherbimet e bera ne kohe. E gatshme per cdo lloj prove .
Cmimi 12 000 € Padiskutushem

📞 Numer Kontakti : 0697804461

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione