Publikuar: Qer 22 2022 03:58

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi Diesel .

EUR

Publikuar: Qer 22 03:58
Shikime: 1789
BMW X6 M Performance -• 3.5 ×Drive BiTurbo Nafte
2996cc (pa takse luksi)
* E ARDHUR NGA ZVICRA
- Viti 2009 - 286 kuaj fugi
- Start -Stop Engine - Ngjyra e Blu
Sapphire Metallic
- Sendile Individuale me - Ngrofje - Ftofje - Masazh
- Comfort Access (hapet, mbyllet dhe ndizet pa
celes)
- Tapiceria Individuale - Sports Package
- Baxha Xhami
- Pasqyrat e brendshme dhe te jashtme me auto
erresim
- Sedile Comfort me memorje - Perthyerje - Support i
fundshpines ne sedile
- Klima automatike me 4 zona
- Sistem navigatori profesional
- Sistem HiFi Audio Profesional DSP LOGICT
- Karikator DVD
- BMW TeleServices
- USB/AUX
- Sensore parkimi - Kamera te pasme parkimi
- Sensor shiu
- Fenere Bi Xenon
- Fenere adaptive qe kthehen sipas timonit
- Pilot automatik me vetefrenim
- Timon lekure Sport multifunksional me levizje
elektrike
- Suspension adaptiv
- Xhama te zi te 4 me leje + termik dhe kunder diellit - 4 Goma Te
Reja
- Makina Eshte Bère Me Porosi-Kilometra 227500.
-Cmimi: 18,500 euro , jo nderrime.
-Tel: 0676886583.

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1789
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355676886583

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione