Publikuar: Qer 27 2022 10:40

BMW X5 PANORAMIC-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Publikuar: Qer 27 10:40
Shikime: 2464
BMW X5 INDIVIDUALE PANORAMIK LOOK M 4.8L MOTOR TIP TE RI V8 BENZINE VERSION EUROPE MAKINA BEHET 100% ME GAZ.MAKINA ESHTE 22.11.2009,DHE ESHTE FULL FULL. MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE BARDHE PERLE ME SHKELQIM.NUK KA ASNJE GERVISHTJE.DHE KA VETEM 1850000KM ORIGJINALE MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI.NDEZJE ME ANE TE SHENJES SE GISHTIT START/STOP.HAPJE MBYLLJE TE DOREZAT .KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMINI DHE ME NUANCE DRURI..XHAMAT TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA.XHAMAT E ZINJ ME CERTIFIKAT PER 5VJET.ME PERDE ORIGJINALE .SEDILJE ME PERTHYERJE DHE PALOSJE.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.KAMERA 360 GRADE MBRAPA .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.MAKINA ESHTE 7 VENDESHE .ME EKRAN TE MADH.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20 DRITAT BIKSENON.TAPICERI LEKURE NGJYRE BEZHE ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH NGJYRE ZEZE .MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO TAMBURE PARA MBRAPA FERROTA PARA DHE MBRAPA.ME NDERRIM KA CMIM TJETER.MAKINA ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA ME TARGA DHE TAKSA TE PRERA DERI NE DHJETOR 2021.SIGURACION E PRERE DERI NE DHJETOR 2022.DHE KUALIDIM DERI NE DHJETOR 2023.
Instagram Auto Molla
VIBER OSE WHATSAPP ----TANI--- 0699365555
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2464
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699365555

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione