Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 21 2023 09:21

BMW X5 35d Xdrive (F15) M package origjinal fabrike

EUR

Publikuar: Mar 21 09:21
Shikime: 2678
BMW X5 35d Xdrive (F15) M package origjinal fabrike
- 3.5 Nafte TwinPower Turbo pa taks lluksi
- Viti 2016
- 150.000 KM
- Tavan xhami panoramik
- Automatike 8G (Comfort, Sport, Tronic +/-) marshe ne timon F1
- Ngjyra blu e erret shum e bukur❗️
- Kamera 360 grad
- Sensor parkimi
- Kroskot dixhital
- KeyLess Go (Hapje-mbyllje e makines me celes ne xhep, dhe (Start-Stop)ndezje-fikje pa perdorur celsin)
- AUTO HOLD i mban frenat vet ne trafik
- Sistem ECO (fiket në trafik)
- BMW Drive select (Perzgjedh nje nga 4 karakteristikat e makines ECO Pro, Comfort, Sport, Sport + , qe ndryshojne performancen e makines, konsumin, suspensionin dhe kohen e nderrimit te marsheve)
- Head Up Display (Kroskot i cili shfaqet tek xhami para)
- Kompjuter bordi multifunksional
- Ambient Light origjinal tek kroskoti, tek dyert, tek kembet dhe tek sendilet, ne ngjyra te ndryshme (blu, blu e erret, portokalli, jeshile, e bardhe, roze)
- Sistem muzike Harman Kardon
- Pasqyra me palosje elektrike, Pasqyra me memorje
- Klima dixhitale katerzonale
- Sistem Multimedia me ekran te madh, Navigation, CD, AUX, USB, Radio, Telephone, DVD, Video kur ecen, Bluetooth
- Interiori ngjyrë e zeze shume i paster me sendile lekure
- Sendile me ngrohje para-mbrapa
- Sendile me levizje elektrike
- Sendile me memorje
- Sendile me fryrje-shfryrje
- Sendile me thyerje
- Sendile me terheqje tek vendi i uleses
- Timon me levizje elektrike, Timon me memorje, Timon me ngrohje
- Dyer me thithje
- Hapje-mbyllje e bagazhit me buton
- Fener Led (origjinal BMW)
- Xhama te zinj origjinal, Perde origjinale
- Disqe 20" (M package) me goma te reja 100%
- Dogane te paguar, gati per targa 10 minuta pune!!!
⭕️Makina eshte ne gjendje te shkeqlyer, nuk ka nevoje per asgje. Eshte M package origjinal fabrike ⭕️ Vaji motorri+Filter vaji+Filter ajri+ Filter nafte, te gjitha te nderruara!

36.400 EURO
0682939444
Përshkrimi i linkut

Autotroll.al

Shitblerje makinash
Porosisni makinen tuaj, risia vjen me ne
Beni zgjedhjen e duhur me Autotroll 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

liqeni thate tirane Tregoje në hartë

0682939444

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitblerje makinash
Porosisni makinen tuaj, risia vjen me ne
Beni zgjedhjen e duhur me Autotroll 
liqeni thate tirane 0682939444
2678
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione