Publikuar: Tet 03 2022 03:57

BMW X5 3.5d Xdrive Sport M Package 3.0L 10/2015 M Twin Turbo

EUR

Publikuar: Tet 03 03:57
Shikime: 3961
BMW X5 3.5 Xdrive F15 2996cc Diesel pa taks luksi.Sapo ardhur me dogane te paguar M Package nga fabrika.Face Lift.Viti 10/2015.Kambio automat Tip-Tronic.Tempomat.4 menyra të përdorimit Economy/Comfort/Sport/Sport+ . Sensor drite+shiu.Auto Hold.Atention assist.Amortizimi përpara me amortizatore normal mbrapa me airmatic.Crom package interior.🔺183182 km Origjinale me ganci te shenuara dhe me fature blerje te origjines🔺.Sherbime te sapo kryera tamburo e ferrota origjinale + Vajë e filtra origjinal te BMW.Asnje gervishtie ne te gjith makinen.Ngjyra Dark Blu Perla Metalic.Full extra.Fener ILS Bi-Xenon (Intelligent Light System) me kthim sipas kthesave.Day Light.Interior light full led.Panorama hapse xhami tavan panoramik ngjyra interiore e zezë Designo Sport .Pasqyra me palosie elektrike komandim hapie - mbyllie nga celsi i makines dhe te 3-ja me erresim.Kamera parkimi 360 gradë me 4 kamera.Sensor e asistence parkimi para e mbrapa.Distance Warning System sinjalizues i ruajties se distances me mjetet perpara.2 Palë Disqe Origjinale M Designo 1 Palë Black Sport 315/40 R20 te gjera mbrapa me goma Brand Continental Vere 100% te reja dhe 1 Palë Disqe BMW 255/50 R18 me goma Michelin Dimri 80%.Tavan Panoramik Designo.Rimeso druri e erret Me relieve dhe ngjyra mat.Tapiceri lekure Sport me dy ngjyra e zeze dhe kafe shume e paster.Sedilie 4+1 Comfort+dy te parat me memorie dhe fryrje ajri e përthyerie të shpinës.Ngrohie sediliesh para dhe mbrapa.Sediliet palosen dhe mundesohet nje bagazh extra i madh.Bagazh me hapie-myllie elektrike komandim nga celsi ne distace.Mbulese bagazhi.Timon Lekure me komanda F1 per ndrim marshi+me levizie elektrike dhe ngrohie.Panel i kilometrazhit LED LCD me 4 Theme e ngjyra sipas përdorimit të regjimit.Head Up Display 3D në xham të parë Panel+Navigator i detajuar me te gjitha indikacionet .PRE-SAFE.Klima para dhe mbrapa me 4 zona.Xhama elektrik,te pasmit te erret origjinal.Perde anësore origjinale në tapicerit.Ambient Light me LED RGB me shumë ngjyra.Audio system Logic7 surround harman/kardon.M Logo në kroskot dhe monitor.Navigation i madh Update 2022 me hartat e reja të europës dhe Shqipërise.DVD Player pa nderprerie te figures dhe në lëvizje të makinës+HDD+MP3+CD+SD+6 CD Changer+USB+BLUETOOTH AUDIO+AUX.Keyless Go me Start/Stop.Komand Vokale.Soft Close Door dyer me mbyllie vakum.3 Butona per hapie garazhi në pasqyrën e mesit.2 Celsa origjinal njëri në qese me panic alarm i avancuar.Mbulesa të brëndshme gome origjinale BMW.Çels sekret i disqeve.Shumë e pastër dhe e mirmbajtur nga çdo anë.All Systems OK.Zero ndryshk.Asnjë goditie.Full historik i pastër online.Çmimi 31.900€ me doganë të paguar.Cel 0693036533)) VETËM NË SHITJE FLM ❌❌❌❌MERRJEP.AL.E220.E200.E250.E270.E300.E320.E350.E500.CDI.BLUETEC.4MATIC.AIRMATIC.Classic.Elegance.Avantgarde.AMG.BRABUS.SRS.PDC.ESP.Kamio.Automatike.Manuale.Tempomat.Led.Bi-Xenon.Panorama.Sensore.Fenere.Stopa.Targa.Navigation.Clima.Sedilie.Mercdes Benz.EVO.CLS.ML270.ML280.ML320.ML350.ML250.ML500.GLE350.GLA.GLC.CUPE.GL350.GLS.CLA.CL.C200.C220.C300.C350.S320.S350.S500.Maybach.Harman/Kardon.Bluetooth.WiFi.B200.A170.A200.Golf.Golf+.Passat.CC.Touareg.Touran.Tiguan.Polo.Peugeot.Citroen.Renault.Range Rover.Land Rover.Vogue.Sport.Discovery.Frelander.Evoque.Autobiography.Anglia.Gjermania.Amerika.Kanada.Itali.Svicra.USA.Canada.Nafte.Benzine.Gaz.LPG.BMW.X1.X3.X5.X6.X7.Xdrive.Distronic.Goma.Disqe.Kamera..Volvo.Audi.quattro.S Line.A1.A2.A3.A4.A5.A7.A8.Q5.Q7.Q8.Ford.Opel.Hyunday.Tucson.R320.R350.Caddy.Mitsubishi.Pajero.Fiat.Jeep.Alfa Romeo.Jaguar.Makina.Vetura.Fuoristrada.Autoveture.Auto.Toyota.Rav.Focus.VW.Volkswagen.Nissan.Mazda.Dogane.TVSH.W212.W126.W211.W203.W204.W205W210.W213.W221.W222.W163.W164.W166.X166.W123.Skoda.Blueefficiency.Clio.Punto.Megane.C1.C3.C4.C5.Corsa.Meriva.Cross.Baxha.Xhama te zi.Porche.Cayenne.Navi.TDI.Turbo.Tapiceri.M Paket.Seria.1.2.3.4.5.6.7.8.9.AMG Package.DVD.Video.Player.MP3.MP4.MPEG.SD.USB.HDD.Radio.CD.Smart.Klima.Dyer.Kia.Mini.Tip tronic.Pasqyra.Lekure.Kamosh.Rimeso.Dru.Pedana.Ganxhe.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3961
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693036533

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione