Bmw x5 2010

0 LEK

Shitet nga: X 5 Dje 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Krujë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5
SHITET BMW X5 VITI 2010 3.5 pa takes luksi me 168. 000 km me garanci.
Makina disponon cdo opsion te ketij model Ndezje Start Stop Edhe pa celes ne kuader
2 Celesa
Drita Xenon Bixenon
Pasqyra me Palosje auto dip package ( nk te vrasin dritat nga mbrapa dhe as dielli)
Xhama Te zi +Perde ne panel
Bagazh Me thithje
Automatic Air Condition me 4 zona
Sensor shiu
Sensor Drite
Sensor Parkimi (Park Distance Controll PDC)
Cruise control wiith brake assist (frenon vet)
Bluetoth, USB/Audio Interface, CD Changer per 6 CD,A .nuk ka nevoje as per gjene me te vogel te gjitha shgerbimet e bera ne kohe. E gatshme per cdo lloj prove .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione