X5 2010 DIESEL 3.5 super full panorama dogan e paguar

11 700 EUR

Shitet nga: auto.fast.al Sot 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

X5 3.5 xdrive DIESEL motorri 2987cc super full me dogan paguar gati per targa vp 2010 panorama sedile me memorje+ngroheje para edhe pas+memorje timoni me memorje+ngroheje navi madhe kamera parkimi sensor perde origjinale pas bagaxhi me buton 2 celsa gomat para sapo vendosur te qeskes pas 90% te reja sallon bezh shum i bukur e i paster disqe 20M sherbimet e bera ne ko ne gjendje super makina shitet behet edhe me NDRRIM 11700euro cmimi i diskushem vetem me cesh 0693132702 watsap viber flm
auto.fast.al
0693132702
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione