OKAZIONNNN !! BMV X5 PANORAM BEZIN GAZ !! MUNDËSI NDRIMI !!

0 EUR

Shitet nga: Fier Fier Sot 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
X-modele
Modeli
X5

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

OKAZIONNNN !!!
BMV X5 BEZIN & GAZ MOTOR 298 PA TAKS LUKSI
ME IMPJANT DIXHITAL BRC
SUPER EKONOMIKE
ME 230 MIJ KM ORIGJINAL TE VETAT
ME LETRA DERI NE FUND TE VITI
SUPER GJENDJE NE CDO ASPEKT...NO COMENT..
FULL OPSION...
SHUM E MBAJTUR PA GERVISHJE
VITI..FUNDI 2009
CMlMI I DISKUTUESHEM
PER ME SHUM TEL..
0677305566
WATSAP & VIBER
Fier Fier
0677305566
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione