Publikuar: Qer 03 2023 11:45

🔥🔥🔥Okazion, BMW X1 1.8d XDrive Auto, Nafte, nga Zvicra

EUR

Publikuar: Qer 03 11:45
Shikime: 55
Shitet BMW X1 1.8d Xdrive Automatike, 192 500km ,me nafte, shume ekonomike. E mrekullueshme sidomos per qytet por njekohesisht e pershtatshme edhe per rruge extraurbane.
Ekrani multifuksional, sistem Start/Stop me buton, paqyra elektrike, kamera dhe sensor parkimi, dy celesa origjinal, kondicioner bizone, sedilje ergonomike me ajer dhe me ngrohje, disqe alumini origjinale BMW me goma verore 80 % dhe goma dimri 90 % (shih fotot) me disqe te perfshira ne cmim. Xhama te zi mbrapa te certifikuar. jane nderruar vaji imotorrit, vaji i kambios automatike, te gjithe filtrat dhe ferrotat me sensor !
Makina eshte e sapoardhur dhe eshte ne gjendje SUPER.
Dogane, taksa dhe sigurazion te paguara deri ne 28 Dhjetor 2023.
Shitet per aresye mosperdorimi.
Cmimi 8990 euro i padiskutueshem!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
55
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0672159660

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione